Strojový park

Sportovní grader s laserovou optikou

Grader je nezbytnou součástí při výstavbě nebo rekonstrukci sportovních ploch, zejména fotbalových hřišť. Využívá se hlavně při rovnání konstrukčních vrstev.

Pásová minirypadla Caterpillar 301.5 a 301.8

Minirypadla jsou používány zejména při instalaci závlahových systémů a terénních úpravách. Díky gumovým pasům způsobují na travnatých plochách minimální poškození.

Traktory Shibaura

Traktory jsou díky své nízké hmotnosti a ovladatelnosti ideálními stroji pro pohyb na travnatých plochách při jejich regeneraci.

Verti-Drain 7215 a 7521

Hloubkové provzdušňovače sportovních travnatých ploch Verti-Drain 7215 a těžký Verti-Drain 7521 jsou určeny k rozrušení zhutnělé plochy a vytvoření lepších podmínek pro růst trávy.

Pískovače

Samonakládací pískovače, množství písku je možné plynule regulovat.

Slupovačka

Slupovačka je vhodná při vyměně trávníkových koberců na problematických místech fotbalových hřišť – např. v brankovištích. Dále je využívána při instalaci závlahového systému do již stávajícího hřiště.

Sečka

Hrotová sečka vhodná pro setí nových trávníků i dosev poškozených travnatých ploch. Přesné dávkování osiva podle převodu pojezdových kol.

Vertikutátor

Vertikutátor a sběrač Turf Tidy zajistí dokonalé odstranění plsti z travního porostu a sběr válečků po aerifikaci dutými hroty.